UA / RU
Підтримати ZN.ua

У Київраді запропонували назвати одну зі столичних вулиць на честь Богдана Гаврилишина

Гаврилишин має тісний зв'язок з українською столицею. У 1988 році завдяки йому в Києві було створено філію Міжнародного інституту менеджменту.

Секретар Київської міської ради Володимир Прокопів запропонував назвати одну зі столичних вулиць іменем відомого українського економіста, мецената та громадського діяча Богдана Гаврилишина.

"Вважаю для Києва буде за честь назвати одну із вулиць ім'ям геніального Богдана Гаврилишина. Вклад Богдана Дмитровича в розвиток української науки, економіки, благодійництва та плекання української молоді нової генерації просто неможливо переоцінити чи повторити. Він був одним з перших економістів, хто передбачив падіння Радянського Союзу, та став символом нової України", - зазначив він.

Прокопів звернеться до міського голови Віталія Кличка з відповідною пропозицією. Після цього ініціатива буде розглянута на засіданні Комісії з питань найменувань та в разі її позитивного рішення - винесена на громадське обговорення. За результатами громадського обговорення, комісія повторно розгляне пропозицію та рекомендує (або не рекомендує) міському голові внести відповідне подання до Київської міської ради. Після розгляду подання постійними комісіями Київради вона прийме остаточне рішення щодо найменування.

Читайте також: Вулиця Сагайдачного на київському Подолі стане пішохідною у вихідні дні

Нагадаємо, що Богдан Гаврилишин пішов з життя 24 жовтня 2016 році в 90-річному віці.

Богдан Гаврилишин - видатний економіст, член Римського клубу, один із засновників міжнародного економічного форуму в Давосі, багаторічний керівник Міжнародного інституту менеджменту в Женеві, наставник і радник президентів і прем'єр-міністрів багатьох країн, довічний пластун. У статті "Лишився українцем" на сторінках газети "Дзеркало тижня. Україна", говорилося, що десятиліттями Гаврилишин набував досвід, який мріяв застосувати в Україні. Коли розпався Радянський Союз, професор Гаврилишин відійшов від керівництва Міжнародним інститутом менеджменту в Женеві, щоб допомогти незалежній Україні використовувати можливості, що відкрилися перед молодою державою.