Відсутність снігу і круто плюсова температура в кінці грудня ледь не зірвали запланований у столиці сніговий фестиваль. Але сніг у місті можна побачити.
Виручили спонсори: з Карпат до Києва доставлено 150 тонн снігу, і гірка, на якій показують свою майстерність учасники Дабл Тріпл Snow Fest та учасники змагань професійних сноубордистів і лижників, була облаштована в рекордно короткі терміни, не встигнувши розтанути.
Це досить рідкісний турнір такого рівня в Україні, та ще й в історичному центрі Києва. Висота гірки досягає п'ятиповерхового будинку, а довжина - половини футбольного поля.
В суботу локація стала місцем показу майстерності учасників на невеликому трампліні. А у неділю, 21 грудня, гірка стане місцем проведення міжнародних змагань з більш ніж 70 райдерами з восьми країн, зокрема, Польщі, Австрії, Німеччини, Білорусі, Словаччини та інших. Серед них - досвідчені українські спортсмени, учасники Олімпіади і чемпіонатів світу.
Не оходится без концертів та інших веселощів.
Подія проводиться в рамках програми "Громадський бюджет", так що всі події доступні будь-якому глядачеві безкоштовно, підкреслив голова Шевченківської райради Києва Олег Гаряга на своїй сторінці в Facebook, де показав, як покривали гірку снігом.
Близько 40% українців найулюбленішими святами вважають Новий рік та Різдво, йдеться у соцопитуванні групи "Рейтинг". Ще 7% опитаних заявили, що найбільше люблять День Святого Миколая, а 3% - старий Новий рік. При цьому кількість тих, хто вважає найулюбленішим святом Новий рік зменшилася з 49% у 2011році до 43% у 2019.
Найбільше Новий рік люблять на півдні, сході та в центрі України, а на заході більшість українців надають перевагу Різдву. Більше прихильні до Нового року чоловіки, мешканці міст та молодь. Відповідно Різдво більше люблять в селах, респонденти старшого віку й жінки.
Майже 80% українців планують нарядити вдома ялинку, з яких 40% – живу, а 39% – штучну. Взагалі не ставитимуть ялинку 11% опитаних українців, вони обмежаться новорічною композицією. Стільки ж респондентів зустрічатимуть Новий рік і без ялинки, і без композицій.
Найбільше прихильників живої новорічної ялинки живе на півдні та сході України – 44% та 42% відповідно. У центральній частині України живій ялинці надають перевагу 40% опитаних. А на Заході більше схильні ставити штучну ялинку – 45%. Загалом тих, хто збирається ставити ялинку більше серед забезпечених і молодших.