UA / RU
Підтримати ZN.ua

У Києві затриманий співробітник ГПУ, який влаштував стрілянину по ліхтарям

Під час перевірки на приладі було зафіксовано 1,3 проміле алкоголю.

Автомобіль правопорушника зупинили на проспекті Лобановського

Автомобіль правопорушника зупинили на проспекті Лобановського

Патрульна поліція Києва вранці 19 грудня затримала співробітника Генпрокуратури, який, перебуваючи в стані алкогольного сп'яніння, влаштував стрілянину з травматичної зброї по ліхтарям, повідомляє Еспресо.TV.

Свідки події зателефонували на лінію 102. Автомобіль правопорушника, за кермом якого й перебував прокурор, вдалося зупинити на проспекті Лобановського (Червонозоряному). Під час перевірки на приладі було зафіксовано 1,3 проміле алкоголю. Співробітник Генпрокуратури доставлений у відділ поліції.

Еспресо.TV

Читайте також: Київську поліцію очолив Андрій Крищенко, який захищав український прапор у Горлівці

Раніше на Київщині податківець і поліцейський попалися на хабарі в 50 тисяч доларів. Затриманим загрожує до 12 років тюремного ув'язнення.

30 листопада повідомлялося, що за отримання хабара в розмірі 150 тисяч доларів силовики затримали заступника прокурора Подільського району Києва і колишнього прокурор району. Потім стало відомо, що затриманий за хабар прокурор виявився родичем Сергія Ківалова.