У Києві викрили шахрайську фінансову піраміду, шестеро учасників якої створили сайт і під приводом покупки неіснуючих цінних паперів обманювали громадян.
Про це повідомили в відділі комунікації поліції Києва.
Незаконну діяльність групи виявили слідчі Деснянського управління поліції Києва. За даним фактом відкрито кримінальне провадження за ч. 4 ст. 190 (шахрайство) Кримінального кодексу України.
Керівник столичної поліції Андрій Крищенко повідомив, що псевдоінвесторска фінансова установа діяла на території України без дозвільних документів і ліцензій.
"Організатором злочинної схеми виявився громадянин Російської Федерації, який мав спільників на території України. Керівник, бухгалтер і менеджери, відповідно до розподілених ролями, залучали громадян інвестувати гроші в цінні папери шляхом створення "персональних кабінетів" на їх веб-сайтах, обіцяли постійне зростання акцій і збільшення прибутку. до складу злочинної групи, яка організувала фінансову піраміду, входили шість осіб у віці від 25-ти до 45-ти років ", - зазначив він.
Під час обшуків в офісах правоохоронці вилучили електронні та паперові носії інформації, що підтверджують протиправну діяльність зловмисників.
Всі речові докази вилучено та направлено на експертизу. Слідчі спільно з прокурорами готують правопорушників повідомлення про підозру. Встановлюються інші учасники незаконного бізнесу і постраждалі від цієї фінансової операції.
"Поліцейські звертаються до громадян, які стали свідками або жертвами цієї фінансової шахрайської схеми" Just2Trade ", з проханням повідомляти інформацію по спецлінії 102 або номерами 0933798814, 0669932484", - йдеться в повідомленні.
Раніше повідомлялося, що прийнято рішення про реструктуризацію майже кожного другого іпотечного кредиту банку "Аркада". Про це повідомляє Фонд гарантування вкладів фізосіб (ФГВФО) в релізі Фонду.
Відзначається, що до теперішнього часу понад 60% фізосіб-позичальників АТ "АКБ" Аркада " звернулися в банк із заявами про реструктуризацію іпотечних кредитів.
У Фонді заявили, що скористатися програмою реструктуризації можуть всі позичальники, в тому числі ті, хто мають прострочені зобов'язання по кредиту.