UA / RU
Підтримати ZN.ua

У Херсоні чиновник Укртрансбезпеки вимагав хабарі за пропуск габаритного транспорту

За даними слідства підозрюваний щомісяця "заробляв" близько одного мільйона гривень.

Сьогодні, 2 вересня, в Херсоні на хабарі викрили чиновника Чорноморського управління Укртрансбезпеки.

Функціонера підозрюють у вимаганні та одержанні неправомірної вигоди за пропуск габаритного транспорту, повідомляє в Facebook прокуратура Херсонської області.

"Під процесуальним керівництвом прокуратури Херсонської області співробітниками Головного управління Нацполіціі області та Управління СБУ в області викрито співробітника Чорноморського управління Укртрансбезпеки на вимаганні та одержанні неправомірної вигоди (ч. 3 ст. 368 КК України). Зараз вирішується питання щодо повідомлення йому про підозру і обрання запобіжного західу", - йдеться в повідомленні.

Читайте також: У справі про корупцію ексголови "Укравтодору" затримали ще одного фігуранта

Підслідний привернув до протиправної діяльності третіх осіб і налагодив схему одержання неправомірної вигоди з водіїв вантажних транспортних засобів за безперешкодний проїзд габаритно-вагового комплексу.

За попередніми даними слідства він щомісяця "клав до кишені" близько одного мільйона гривень.

Слідчі дії тривають.

Нагадаємо, 28 серпня Служба безпеки України затримала в Києві чиновника Департаменту запобігання надзвичайним ситуаціям Держслужби з надзвичайних ситуацій через вимагання 70 тисяч доларів.

Хабар держслужбовець повинен був отримати за видачу дозвільної документації.

Також керівництво Міністерства оборони і Збройних Сил України призначило службове розслідування для встановлення причини і умов скоєння злочину чиновниками командування Медичних сил при закупівлі засобів індивідуального захисту для військовослужбовців.

На час проведення розслідування підозрюваних відсторонили від виконання службових обов'язків.

Раніше ZN.UA писало, що коли на початку осені 2019 го ми прийшли в систему, суспільна довіра до органів прокуратури була одним з найбільш низьких серед усіх органів державної влади. Прокуратура була політизованою, розділеною на сфери впливу, а її діяльність була далека від встановлення верховенства права та лише загострювала в суспільстві питання про справедливість. Подробиці в матеріалі "Відновити довіру до прокуратури: місія здійсненна".