UA / RU
Підтримати ZN.ua

У гаражах на Львівщині виробляли тони контрафактної кави, спецій і солодощів під марками відомих брендів - поліція

Фальсифіковані продукти поставляли через Інтернет в магазини по всій Україні.

© Національна поліція
© Національна поліція
© Національна поліція

На Львівщині підробляли більше десяти українських продуктових брендів. Фальсифіковані кави, спеції, соуси, дріжджі, солодощі через Інтернет поставляли в магазини по всій Україні. Поліцейські вилучили близько 10 тонн контрафакта, повідомляє прес-служба поліції.

Співробітники кіберполіції встановили, що контрафактні продукти, зокрема, кава, спеції, приправи, маринади, соуси, салатні заправки, кондитерські вироби тощо виготовляли в гаражах і складських приміщеннях. Сировина для виготовлення продуктів замовляли з-за кордону.

Фальсифіковані продукти маркували товарними знаками відомих вітчизняних виробників. Далі ці товари продавали через Інтернет, а також безпосередньо поставляли оптовикам.

По місцях проживання фігурантів, в їх автомобілях, в складських приміщеннях і гаражах поліція провела 27 обшуків і вилучила понад 10 тонн готової контрафактної продукції, а також обладнання, сировину для виготовлення фальсифікату, комп'ютерну техніку, мобільні телефони, гроші, банківські картки, «чорнові» записи і документацію. Всі речові докази направили на експертизу.

За даним фактом порушено кримінальне провадження за ч. 3 ст. 229 (Незаконне використання знака для товарів і послуг, фірмового найменування, кваліфікованого зазначення походження товару) Кримінального кодексу України.

Досудове розслідування триває.

Читайте також: В окупованому Криму продають підроблену мінералку під виглядом української

Раніше повідомлялося про те, що в промзоні Харкова кустарним способом виготовляли фальсифіковані анаболічні і сильнодіючі препарати. Сировина для виготовлення фальсифікату отримували поштовими відправленнями з однієї з країн Східної Азії. Упаковку, голограми та інструкції підробляли на одній з харківських друкарень, де працював один зі спільників. Підробки реалізовували під виглядом продукції відомих фармацевтичних виробників через інтернет-магазин.