UA / RU
Підтримати ZN.ua

У ГПУ заявили про наявність додаткових доказів по справі Саакашвілі

У разі необхідності правоохоронці передадуть їх до суду.

Генеральна прокуратура України оприлюднила ще не всі докази по справі лідера партії "Рух нових сил" Міхеїла Саакашвілі.

Про це заявив представник ГПУ Андрій Лисенко в ефірі "Громадського радіо".

Він зазначив, що в якості доказу зв'язку екс-губернатора Одеської області з бізнесменом Сергієм Курченко Генпрокуратура вже представила відеозйомку з передачею мічених купюр.

"Це відеозйомка отримання коштів злочинного угруповання Курченко, які передавалися для підтримки Саакашвілі та його соратників для проведення акцій непокори. По доказовій базі. Повинен повідомити: ті купюри, які фігурували в цій відеозйомці, вони всі переписані ще до того, як їх передавали, це один з доказів. Є письмові докази тих, хто доставляв ці гроші і передавав. Плюс відеозйомка", - розповів Лисенко.

Він підкреслив, що правоохоронці мають і іншими доказами по справі Саакашвілі.

"Є докази, які ще не оприлюднені. Вони у разі необхідності будуть надані суду. І після цього суд буде приймати рішення про винесення вироку цим особам", - додав прелставитель ГПУ.

Читайте також: В БПП закликали Заліщук, Лещенка та Найєма покаятися за підтримку Саакашвілі

Раніше повідомлялося, що у вівторок, 5 грудня, до екс-голови Одеської ОДА, лідера партії "Рух нових сил" Міхеїла Саакашвілі затримали на даху будинку на вулиці Костьольній в Києві. Йому вручили підозра про сприяння повалення державної влади.

У вівторок, 5 грудня, до екс-голови Одеської ОДА, лідера партії "Рух нових сил" Міхеїла Саакашвілі затримали на даху будинку на вулиці Костьольній в Києві. Йому вручили підозру про сприяння повалення державної влади.

Прихильники Саакашвілі заблокували автомобіль із ним на вулиці Трьохсвятительській. Пізніше вони зламали двері в мікроавтобусі й звільнили політика. Після цього Генпрокуратура оголосила Саакашвілі в розшук.

Як заявив генпрокурор Юрій Луценко під час прес-конференції, Міхеіл Саакашвілі вступив у змову з Сергієм Курченком і за його гроші організовував ряд акцій в Україні, метою яких було дестабілізувати ситуацію в країні. Зокрема, мова йде про не менш 0,5 мільйона доларів США.

Сергій Курченко, якого також називали "фінансистом сім'ї" Віктора Януковича, втік з країни після Революції Гідності.

Однак, його бізнес все ще функціонує на території України. Зокрема, з ним пов'язують медіа-групи UMH і компанію "Перспектива трейдгрупп". Остання займається імпортом російської нафти в Україні. У березні суд у Харкові у вироку вказав його в якості члена злочинного угруповання" екс-президента Віктора Януковича.