UA / RU
Підтримати ZN.ua

У більшості регіонів України знизився добовий показник інфікування COVID-19

Збільшилася кількість нових випадків у менше, ніж 10 областях.

Число активних випадків захворювання на коронавірус за минулу добу скоротилося в більшості областей України, зазначено на сайті Системи моніторингу поширення епідемії COVID-19 апарату Ради нацбезпеки та оборони. Лише у шести з 24 областей кількість хворих збільшилася.

Так, кількість випадків коронавірусу збільшилася в:

Найбільше кількість нових випадків збільшилась у Закарпатській області – їх стало на 244 більше. В інших областях кількість хворих на COVID-19 збільшилася менше, ніж на 100.

В інших регіонах, згідно з системою моніторингу, спостерігається зниження кількості хворих. Найбільш стрімко це відбувається у Львівській області (на 2,5 тис.) та Дніпропетровській області (на 1,6 тис.).

У Чернівецькій та Херсонській областях зафіксовано рекорд числа одужалих від коронавірусу за добу з початку пандемії – 1 186 та 896 осіб відповідно. Водночас Львівська та Луганська області мають другий показник після максимального, досягнутого на день раніше.

У Дніпропетровській області за минулу добу зафіксували найбільше смертей – 71 випадок. В інших областях від коронавірусу минулої доби померло менше 50 осіб. Найменше летальних випадків за добу у Рівненській, Чернівецькій та Тернопільській областях, де зафіксовано менше 10 випадків у кожній.

Повідомлялося, що минулої доби в Україні виявили 16 943 нових випадків COVID-19. Також за минулу добу госпіталізовано 3 404 особи, одужали – 26 811 осіб, летальних випадків – 628.

Читайте також: Коронавірус в Україні: який із видів штаму «Дельта» переважає

У Національній академії наук заявили, що Україна пройшла пік смертності від коронавірусу – він був 8-12 листопада. За словами вчених, останні два тижні епідемія спадала за всіма показниками у всіх регіонах, окрім Закарпатської та Кіровоградської областей.

Порівняно з піковими значеннями, кількість позитивних ПЛР-тестів скоротилася на 53%, нових зареєстрованих випадків – на 30%, зайнятих ліжок у лікарнях – на 19%, добових госпіталізацій – на 30%, а рівень смертності знизився на 9%.