В ніч з 31 грудня на 1 січня українці зустрінуть новий 2024 рік. Напередодні цього свята завжди багато справ: треба прикрасити дім, продумати меню, купити подарунки.
Читайте також: Рік Зеленого Дракона: що не можна дарувати на Новий рік
Видання NV підготувало поради, які допоможуть все встигнути до свята.
- Закупка продуктів. Щоб не витрачати вільний час на святкові черги, подбайте про меню заздалегідь, наприклад із 18 по 23 грудня. Звісно, це не стосується продуктів, які швидко псуються, такі як гриби, печінка, і т.д., від них можна просто відмовитися вночі. Для цього можете скористатися нашим списком продуктів до столу на Новий рік.
- Підготовка святкових страв. Після того, як придбаєте продукти та визначитесь із меню до Нового року, подбайте про підготовку інгредієнтів. Наприклад, рибу можна засолити орієнтовно 28 грудня. Коржі на торт, як варіант, Наполеон спечіть за три дні: 28−29 грудня та зберігайте їх у герметичній ємності. Крем на торт готується за день до свята, 30 грудня, тоді можна його і перемастити та зібрати. Овочі на салати, такі як картопля, буряк, морква, яйця можна відварити за 1−2 дні, тобто 29−30 грудня. Як варіант, напередодні свята можна придбати вже готові порізані інгредієнти. Звісно, не варто забувати про терміни придатності цих продуктів. Замаринувати м’ясо чи птицю на гаряче — 30 грудня. На саме 31 грудня вам залишиться нарізка салатів, відпочинок і прогулянки святковими локаціями. Тоді напередодні бою курантів, вам залишиться з легкістю накрити на стіл та гарно посвяткувати.
- Генеральне прибирання. Його можна зробити заздалегідь, а вже легке — напередодні свята 30 грудня.
- Ялинку та дім бажано прикрасити також заздалегідь, наприклад, у попередні вихідні 23−24 грудня.
- Не забудьте і про святкові подарунки на Новий рік. Щоб зекономити час, запакувати їх можна 25−27 грудня чи протягом тижня, не пізніше 29 грудня.
Раніше ми писали, як правильно обрати штучну ялинку на свята. Є кілька важливих критеріїв.