Адвокат спецназівця Головного розвідувального управління ЗС РФ Євгена Єрофєєва Оксана Соколовська заявляє про обшук прокуратури за місцем проживання.
"Прокуратура Київської області прийшла на обшук за адресою мого місця проживання", - написала Соколовська на своїй сторінці в Facebook в середу вранці, 15 грудня.
Адвокат вже попереджала про тиск з боку Генеральної прокуратури України: "Генеральна прокуратура України не гребує лобіювати інтереси криміналітету за кримінальним провадженням щодо адвоката".
Мова йшла про те, що, за словами Соколовської, "фактове кримінальне провадження, внесене з легким тілесним до ЄРДР Солом'янським РУГУ МВС у місті Києві за заявою чоловіка, який відсидів все життя за скоєння злочинів, пов'язаних з наживою, різко змінило свій колір.
За словами адвоката, "виробництво витребувано прокуратурою Київської області, змінена кваліфікація на ч. 1 ст. 121 КК україни (нанесення тяжких тілесних ушкоджень - ножових поранень) і активно застосовуються заходи, спрямовані на пред'явлення повідомлення про підозру адвоката Соколовської".
Адвокат тоді повідомляла, що отримана ухвала слідчого судді про проведення обшуку в її квартирі та офісі з метою пошуку знаряддя злочину.
"За попередньою інформацією мені хочуть інкримінувати нанесення тяжких тілесних ушкоджень вказаною зеку. Все було б нічого, але ця особа, по-перше неодноразово вимагала у мене гроші, далі йшли погрози, втручання в адвокатську діяльність", - написала вона.
О 13.00 середи, 16 грудня, у прокуратурі Київської області дали роз'яснення з приводу ранкових обшуків у адвоката Оксани Соколовської.
"Цей обшук не пов'язаний з професійною діяльністю адвоката і з тим, що вона захищає Єрофєєва", - сказали агентству "Інтерфакс-Україна" у прес-службі.
При цьому в прокуратурі поки утрималися від пояснень, з якого приводу проводився обшук.
Спецназівці Олександр Александров Євген Єрофєєв були затримані 16 травня у зоні проведення АТО в районі р. Щастя (Луганська обл.) при спробі захопити стратегічний міст. 19 травня затриманим українські слідчі оголосили підозру у скоєнні злочинів, передбачених ст. 258-3 КК України за участь у терористичній діяльності так званої "ЛНР", а потім Шевченківський райсуд Києва обрав для них запобіжний захід у вигляді утримання під вартою.