Народний депутат та ректор Київського національного університету культури і мистецтв Михайло Поплавський користується незадекларованими елітними автомобілями та нерухомістю, йдеться у розслідуванні Антона Столярова для програми "Наші гроші з Денисом Бігусом". Він є фактичним власником заміського будинку у Бортничах Київської області площею понад 1000 кв. м і двох Mercedes-Benz.
За даними декларацій, Михайло Поплавський мешкає квартирі площею 76 кв. м на столичних Позняках. Проте журналісти проаналізували світлини Поплавського у соціальних мережах, коментарі до них і дані Google-карт, і дійшли висновку, що насправді ректор живе у заміському будинку в селищі Бортничі.
На території площею 1067,6 кв. м є власні сауна та приватне озеро, площа землі під ним - близько 1,5 га. Одну із земельних ділянок орендує проректор КНУКіМ Наталія Гайсинюк, решта записані на 71-річного батька Поплавського Анатолія Капелюшного. Проте місцеві мешканці підтверджують, що фактичним власником майна є саме ректор.
Журналісти також зафіксували, як вранці з подвір'я будинку виїжджає представницький Mercedes-Benz S500 Long 4Matic вартістю близько 100 000 доларів у супроводі Mercedes-Benz GLS 350. Обидва записані на приватний внз "Київський університет культури" (КУК).
Раніше бенефіціарами КУКу через ТОВ "Укрконцерт" були Михайло Поплавський і його син Олександр, проте у 2016 році старший Поплавський переписав свою частку на заступницю декана Факультету кіно і телебачення КНУКіМ Лілію Єременко.
Першим авто регулярно користується сам Михайло Поплавський, про що свідчать світлини на його сторінці в Instagram, а також компліментарний фільм 2016 року, в якому він приїздить до університету саме на цій машині.
Однак у деклараціях ректора жодної згадки ані про автівки, ані про будинок немає. Сам Михайло Поплавський від коментарів утримався.
Як повідомлялося, раніше ректор державного Київського національного університету культури і мистецтв Михайло Поплавський створив приватний "Київський університет культури" , студенти якого де-факто вчились в державному виші. Така схема дозволяла приватному вишу щорічно заробляти понад 20 мільйонів гривень.
У 2014 році експертна комісія Міністерства освіти і науки України встановила, що зазначений внз фізично не існує, а є лише на папері, і анулювала його акредитацію. У липні 2016 року комісія МОН вирішила повернути акредитацію деяких спеціальностей КУКу.