UA / RU
Підтримати ZN.ua

Штаб АТО заявив про зниження кількості збройних провокацій з боку бойовиків

Тенденція до зниження кількості збройних провокацій з боку проросійських загарбників в зоні проведення АТО залишається постійною.

Бойовики 11 разів за добу застосували зброю проти українських воїнів

Бойовики 11 разів за добу застосували зброю проти українських воїнів

Протягом минулої доби, 3 січня, бандити контрольованих владою РФ незаконних збройних угруповань 11 разів застосовували зброю проти українських воїнів, повідомляє прес-центр АТО в понеділок.

Так, вчора під вечір зі стрілецької зброї і гранатометів бойовики двічі прицільно обстріляли українські позиції в районі Широкіного, неподалік Маріуполя.

З настанням темного часу доби окупанти вели неприцільний вогонь зі стрілецької зброї по захисниках Авдіївки.

На перетині Донецької та Луганської областей найманці Кремля зі стрілецької зброї неприцельно обстріляли українські позиції південніше Троїцького. А неподалік Світлодарська з великокаліберних кулеметів били в бік українських позицій, розташованих в районі Луганського.

З початку цієї доби бойовики НЗФ вже чотири рази відкривали вогонь у напрямку українських воїнів. "Всі північніше тимчасово окупованій Горлівки - у н. п. Новгородське, використовуючи виключно стрілецьку зброю", - резюмували в штабі.

Читайте також: Польща вважає, що конфлікт у Донбасі є однією з загроз 2016 року

Згідно з домовленостями, досягнутими учасниками Тристоронньої контактної групи в Мінську 22 грудня, з 00:00 23 грудня в Донбасі введено "повний і беззастережний режим тиші".

За інформацією групи "Інформаційний спротив", у зоні АТО готується новий наступ бойовиків. У свою чергу українська розвідка охарактеризувала ситуацію в зоні АТО як складну, а також попередила про те, що бойовики готуються до відновлення масштабних бойових дій у Донбасі.