UA / RU
Підтримати ZN.ua

Шести ділянкам у Києві присвоєно статус НС через загрозу руйнівних зсувів

Руйнування може загрожувати житловим будинкам і комунікаціям в районі Мишеловської балки, Батиєвої гори та озера Глинка.

Статус надзвичайної ситуації місцевого рівня присвоєно шести ділянкам 3, де можуть зійти зсуви, що загрожують життю людей.

За словами в.о. першого заступника голови КМДА Анатолія Голубченка, буде вирішено питання відселення мешканців будинків, яким може загрожувати руйнування.

Також на всіх цих ділянках будуть негайно розгорнуті протизсувні заходи: будівництво підпірних стін і утримуючих споруд, облаштування дренажних систем, організація рельєфу з облаштуванням профілю укосів схилів, організація поверхневого стоку тощо.

Статус НС отримали наступні зсувонебезпечні ділянки:

- схили біля озера Глинка поблизу пров. Філатова і бульвару Дружби Народів у Печерському районі;

- ділянка на вул. Академіка Кащенка, 154 (Мишеловська балка) у Голосіївському районі, де подальший розвиток зсувних процесів може викликати руйнування доріг, комунікацій, приватних будинків та інших споруд;

- ділянки поблизу будинків № № 22, 24, 26 на вул. Адмірала Ушакова і біля будинку на вул. Квітки-Основ'яненка, 14 (Мишеловська балка) у Голосіївському районі, де щорічні активізації зсуву можуть викликати руйнування територій садиб і споруд;

- територія схилів Батиєвої гори (кут вул. Локомотивної і Краснодонської), де зсувний процес загрожує руйнуванням дорожнього полотна і міських комунікацій;

- ділянка Батиєвої гори на розі вул. Провідникової і Радісної, де є загроза руйнування житлових будинків;

- територія біля будівлі в Навчальному пров., 7, що у Голосіївському районі, де є небезпека руйнування житлової забудови, дороги та інженерних мереж.

Як повідомила прес-служба КМДА, вже завершені першочергові протизсувні заходи на схилах Фролівська гори в Подільському районі з боку будинків № № 1, 3, 5 на вул. Воздвиженській, де в результаті зсувів виникла загроза пошкодження будівель. Надалі там будуть проводити роботи зі зміцнення гори.

Ліквідацію зміщення східного схилу Лисої гори у Голосіївському районі здійснюватися спільно з "Укрзалізницею", оскільки у разі активації зсувних процесів можуть бути пошкоджені залізничні колії та комунікації, що знаходяться на балансі підприємства.

Столична влада має намір звернутися до уряду з проханням виділити додаткові кошти на виконання необхідних заходів. !zn

Читайте також:

На Бортницькій станції аерації під Києвом прорвало дамбу

У Чернівецькій області тріснув міст через Дністер, частина області відрізана від України

Масштабна реконструкція проспекту Перемоги в Києві почнеться після 15 квітня