Командування російських окупаційних військ готове виплачувати премії особовому складу російських військових підрозділів, які воюють в Донбасі, щоб мотивувати солдатів і офіцерів нести службу на передовій, повідомляють у прес-службі Головного Управління Розвідки Міністерства оборони України.
Розвідники відзначають погіршення морально-психологічного стану військових першого і другого армійських корпусів Центру територіальних військ Південного військового округу Збройних Сил Російської Федерації.
"З січня цього року командування 1-го і 2-го АК ЗС РФ обіцяє підлеглим виплачувати винагороду в розмірі дев'яти тисяч російських рублів за місяць несення служби на передових позиціях і участь в зіткненнях з особовим складом сил АТО", - йдеться в повідомленні прес-служби.
Незважаючи на вжиті командуванням російських окупаційних військ заходи, в лавах найманців зростає кількість випадків дезертирства і самовільного залишення місць служби.
"Такі заходи викликані низькою мотивацією особового складу російських окупаційних військ, призваного в 2015-2016 роках, і зростанням невдоволення командної ланки низькою укомплектованістю підрозділів, які несуть службу на передовій", - пояснили розвідники.
Рівень дисципліни в лавах російсько-терористичних військ також залишається низьким, повідомляють у прес-службі розвідки.
"Фізичне і розумове виснаження, приниження особистої гідності з боку командирів та посадових осіб, збільшення кількості проявів нестатутних відносин і здирництво в 11-му окремому мотострілецькому полку (Макіївка) 1-го АК призводять до зростання кількості випадків дезертирства і самовільного залишення місць несення служби, в першу чергу на передових позиціях", - підкреслюють в прес-службі ГУР МОУ.
агадаємо, що 21 грудня спецпредставник ОБСЄ в Тристоронній контактній групі в Мінську Мартін Сайдик заявив, що учасники переговорів домовилися про припинення вогню з 24 грудня.
Проте, як повідомили в штабі АТО, режим дотримання тиші протримався близько 25 хвилин, після чого терористи продовжили обстріли позицій ЗСУ з різних видів озброєння, у тому числі, ствольної артилерії і мінометів.
Написи "ЛДНР" означають не тільки відсутність основних прав і свобод, небезпеку для життя, - але і невизначеність майбутнього, де змінні змінюються з такою швидкістю, що спрогнозувати завтрашній день часом не легше, ніж розібратися в тому, що було вчора. Існує три сценарії можливого майбутнього окупованих територій: велика війна, вибори і нічого не зміниться. Детальніше про можливе майбутнє Донбаса читайте в матеріалі Станіслава Васіна "Донбас-2017: три сценарії" у тижневику "Дзеркало тижня. Україна".