UA / RU
Підтримати ZN.ua

Радіус евакуації біля Балаклії збільшили

Порошенко наказав посили охорону військових об'єктів.

Біля Балаклії еквакуювали 20 тисяч мешканців.

Біля Балаклії еквакуювали 20 тисяч мешканців.

Через вибухи боєприпасів біля міста Балаклія в Харківській області вже евакуювали 20 тисяч місцевих мешканців. Але було ухвалене рішення збільшити радіус евакуації до 10 кілометрів.

Про це повідомив прес-секретар президента України Святослав Цеголко на своїй сторінці у Facebook. Він також додав, що президент Петро Порошенко доручив міністру ооброни посилити охорону всіх військових об'єктів.

У свою чергу, міністр оборони Степан Полторак повідомив, що навколо місця пожежі створений "кордон зони небезпеки".

"Над місцем пожежі, у 50-кілометровій зоні, закритий повітряний простір для усіх літальних апаратів", - наголосив він.

Полторак додав, що створено умовний семикілометровий кордон зони небезпеки можливого розльоту боєприпасів.

Нагадаємо, в ніч на 23 березня в місті Балаклія Харківської області вибухнув склад боєприпасів. Влада почала евакуацію людей з п'ятикілометрової зони в районі НП.

Як повідомив головний військовий прокурор Анатолій Матіос, на складі в Балаклії Харківської області, який вибухнув минулої ночі, до ПП зберігалося 138 тисяч тонн боєприпасів – танкові і артилерійські снаряди калібру 125 та 152мм. Він також повідомляв, що інцидент став результатом диверсії.

Повідомлялося також, що через пожежу на складі боєприпасів евакуйовано майже 20 тисяч населення. А "Украерорух" перекрив повітряний простір в радіусі 40 кілометрів над місцем пожежі.