UA / RU
Підтримати ZN.ua

Обмін інтимними фотографіяміі і публікація відеозаписів боїв - найпоширеніші види кібербулінгу в дитячому середовищі України - дослідження

Найбільше випадків онлайн-буллінгу зафіксували в Київській області.

Створення фейковий сторінок, обмін інтимними фотографіями, тролінг і публікація відеозаписів боїв - найпоширеніші види Кібербулінгу в дитячому середовищі України, йдеться в звіті за результатами першого аналітичного дослідження "Попередження і боротьба з кібербулінгом в дитячому середовищі України", повідомляється на сайті Міністерства освіти і науки.

Співробітники всеукраїнської кампанії проти кібербулінгу Docudays UA проаналізували ситуацію з Кібербулінгу в Україні і з'ясували, що:

Відзначається, що фокусні групи, проведені для досліджень '' Попередження та боротьба з Кібербулінгу в дитячому середовищі Украіни''среді вчителів, студентів, патрульної поліції і фахівців з профілактики неповнолітніх, показують, що способів подолати загрози Кібербулінгу поки немає.

Читайте також: Близько третини українських підлітків стикалися із кібербуллінгу — ЮНІСЕФ

Раніше повідомлялося, що кожен шостий підліток в Україні стикався з цькуванням, погрозами або шахрайством в мережі. Тільки 22% підлітків у віці від 13 до 15 років не стикалися з онлайн-небезпеками.

Нагадаємо, в січні 2019 року в Україні набув чинності закон, яким передбачено штраф за буллінг і приховування працівниками навчальних закладів випадків знущань над дітьми.

Детальніше про підліткової цькування читайте в статті Алли Котляр " Буллінг. З широко закритими очима ".