UA / RU
Підтримати ZN.ua

МВС підтвердило загибель трьох людей під Слов'янськом

Унаслідок стрілянини на в'їзді до Слов'янська з боку активістів було смертельно травмовано трьох людей і трьох поранено. Про це повідомили в Міністерстві внутрішніх справ України.

Блокпост під Слов'янськом

Блокпост під Слов'янськом

За інформацією Міністерства внутрішніх справ України, на в'їзді до Слов'янська, біля с. Билбасівка, 20 квітня на блокпосту прихильників так званої Донецької народної республіки виникла стрілянина, з обох сторін є постраждалі.

"О 02:20 до зазначеного блокпосту під'їхали невідомі на чотирьох автомобілях і відкрили вогонь у людей, які там чергували. У відповідь теж пролунали постріли. Унаслідок стрілянини на в'їзді до Слов'янська з боку активістів було смертельно травмовано трьох людей (два місцевих жителя, 1957 і 1972 р.н., особа третього встановлюється) і трьох людей поранено. Двоє останніх, отримавши в лікувальному закладі медичну допомогу, від госпіталізації відмовилися", - уточнили в Міністерстві.

Невідомі на двох автомобілях, всього близько дванадцяти осіб, поїхали з місця події в напрямку Харківської області. При цьому вони забрали з собою вбитих і поранених, їхня кількість невідома. Два автомобілі, що залишилися на місці, було спалено активістами.

За даним фактом проводять перевірку за попередньою правовою кваліфікацією за ст. 115 ч. 1 КК України "Умисне вбивство".

МВС заявляє також, що органами внутрішніх справ у ніч з 19 на 20 квітня не проводилося силових операцій в Донецькій області і в місті Слов'янську - зокрема.

"У той же час, не може не насторожувати швидкість, з якою на місці стрілянини з'явилися телевізійні групи російських телеканалів, і явно замовний сюжет інформаційних повідомлень російських ЗМІ. Першоджерелом інформації є ЗМІ, підконтрольні Дмитру Кисельову, оголошеному персоною нон-грата в ЄС, США та Канаді.

МВС заявляє, що після захоплення озброєними терористами Слов'янська ситуація в місті не контролюється органами внутрішніх справ. Після захоплення Слов'янського міського відділу міліції місцевим жителям, в тому числі, з кримінальним минулим, було видано понад 400 одиниць вогнепальної зброї, що і призводить до травм і жертв.

З огляду на присутність у місті закордонних диверсантів і незаконних збройних формувань, а також неконтрольованого обігу вогнепальної зброї, Слов'янськ сьогодні є найбільш небезпечним містом в Україні.

Після відновлення на території Слов'янську режиму законності і правопорядку, органи внутрішніх справ проведуть розслідування за кожним повідомленням в ЗМІ про випадки використання вогнепальної зброї, а також про жертви і пораненнях.

МВС звертається до всіх громадян України із закликом здати незареєстровану вогнепальну зброю, в тому числі, викрадену з адміністративних будівель МВС і СБУ в Луганській і Донецькій областях.

Громадяни, що добровільно здали зброю, будуть звільнені від відповідальності в тому випадку, якщо вони не скоїли тяжких злочинів з використанням зброї. !zn

Читайте також:

Люди Коломойського спростували причетність до підриву блокпоста сепаратистів у Слов'янську

Сепаратисти зізналися, що захопили мера Слов'янська Штепу

У Слов'янську озброєні сепаратисти розігнали мітинг прихильників єдиної України