МОН запустило опитування для представників бізнесу про те, які інноваційні розробки цікаві великим компаніям і якими мають бути пріоритети та фінансування наукової сфери.
За інформацією прес-служби міністерства, опитування допоможе наблизити науку до бізнесу і проаналізувати його потреби.
"Ми створюємо політику для людей. Це опитування допоможе нам краще проаналізувати потреби бізнесу, зробити нашу науку ближче до нього. Крім цього, ми зможемо зрозуміти, які саме інновації необхідні на українському ринку, і вже виходячи з цього розподіляти бюджетні кошти", - зазначила Міністр освіти і науки Ганна Новосад.
Вона додала, що таким чином нові напрацювання будуть швидше потрапляти до корпорацій, знаходити реальне застосування і приносити користь суспільству.
Науково-технологічна сфера України існує не сама по собі: її розвиток неможливий без наявності цілого списку факторів – необхідні умови, інфраструктура, фахівці і система освіти. Тому розвиток цієї сфери має поєднуватися з перетворенням її в основу української економіки.
Детальніше про перспективи і можливості науково-технологічної сфери в Україні, шляхи її розвитку та необхідних для її модернізації кроках читайте у матеріалі Юлії Безвершенко "Шлях до економіки знань" у тижневику "Дзеркало тижня. Україна".