UA / RU
Підтримати ZN.ua

Луцьк, що знаходиться у "червоній" зоні, не вводитиме жорсткий режим карантину

Поліцейським наказано утриматися від притягнення до відповідальності за порушення карантину.

Сьогодні, 3 серпня, на засіданні міськради Луцька було прийнято рішення, як далі в умовах карантину працюватимуть комунальні підприємства, заклади дошкільної освіти та транспорт.

На позачерговому засіданні Луцької міської ради розглянули проект рішення про незгоду на введення додаткових обмежень у зв'язку з рішенням Державної комісії ТЕБ та НС щодо віднесення міста до "червоної зони" карантину і вирішили в Луцьку не вводити жорсткий карантин, повідомляють "Волинські Новини".

Заступник керівника управління надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення Анатолій Свірський заявив, що необхідності внесення додаткових заходів у місті зараз немає.

Читайте також: Вчені прогнозують загострення COVID-19 в Україні

Було запропоновано, щоб у місті й надалі діяли ті карантинні заходи, що й раніше, незважаючи на рішення комісії з питань ТЕБ та НС. У Луцьку в прийнятому режимі продовжиться робота комунальних підприємств, закладів дошкільної освіти та транспорту.

Міськрада також звернулася до поліції з проханням утриматися від дій щодо притягнення суб'єктів господарювання до відповідальності за порушення карантину.

В Україні з 3 серпня вступили в дію правила зонального карантину.

Україна буде розділена на чотири зони за рівнем захворюваності коронавірусом - зелену, червону, помаранчеву і жовту.

До "червоної зони" увійшли Луцьк, Тернопіль та Кіцманський район Чернівецької області. Тут повинні бути введені додаткові обмеження. Однак, незважаючи на потрапляння в червону зону, Місцеве самоврядування Луцька і Тернополя відмовилося посилювати обмеження. У міськрадах заявили, що не бачать підстав для посилення карантину і не розуміють, чому міста потрапили в червону зону.

Станом на понеділок в Україні 73 158 випадків захворювання коронавірусом. За добу хворобу виявили у 990 осіб. При цьому 39 876 - одужали, 1 738 - померли.

Раніше ZN.UA писало, що гібридна війна, збройний конфлікт, агресивна політика Росії щодо внутрішніх соціально-економічних і політичних процесів в Україні, спроби кремлівської влади підірвати основи підтримки нашої держави на міжнародному рівні — це, за оцінками Служби зовнішньої розвідки, головні загрози для України. Детальніше у матеріалі Валерія Кондратюка "Релакс не на часі".