Економічні центри, такі як США, Китай і Японія, можуть стати домом для найбільшої частки багатих людей у світі, але коли справа доходить до карбування нових мільйонерів, в інших місцях відкриваються широкі можливості. Дослідження компанії Wealth-X показало, лідером у прогнозі появи нових мільйонерів є Нігерія. Далі йдуть Єгипет і Бангладеш, пише CNBC.
До десятки найбільш швидкозростаючих країн з високим рівнем власного капіталу також потрапили: В'єтнам, Польща, Китай, Кенія, Індія, Філіппіни і Україна.
Дослідження вказує на загальну тенденцію в прогнозах зростання, згідно з якою менш розвинені країни з більш низькою початковою базовою лінією - у даному випадку багатством - бачать більш високе відносне зростання.
Польща і Кенія, наприклад, є "дивними випадками", - наголошується в звіті, тому що вони не зустрічаються в традиційних групах провідних країн.
"Десятка країн зі швидко зростаючим населенням HNW (з високим рівнем доходу) - це різношерстна група", - наголошується в звіті. "При вимірі зростання ми очікуємо побачити деякі менш багаті країни з невеликим населенням HNW, але Польща і Кенія - два дивовижних випадку".
Джерела зростання добробуту кожної країни також непорівнянні. Багаті сировинними товарами країни, такі як Нігерія та Єгипет, можуть, імовірно, зв'язати велику частину накопиченого ними багатства з експортом енергії, зазначає Wealth-X в окремому звіті за 2018 рік. Між тим, в Бангладеш - де спостерігається найбільш найшвидкоростуче в світі ультрабагате населення за останні п'ять років - це успіх завдяки швидкій урбанізації та збільшення інвестицій в інфраструктуру.
В'єтнам, Індія, Філіппіни і Кенія також входять до числа інших країн, які відчувають вплив більш великих структурних інвестицій. У той час як Україна і Польща можуть пояснити своє недавнє зростання благом в своїх технологічних секторах.
Нарешті, Китай, центр для нового багатства, продовжує отримувати вигоду з всебічної національної економічної програми свого уряду.
За станом на березень минулого року в Україні було 742 гривневих мільйонера.