UA / RU
Підтримати ZN.ua

Хомчак оцінив готовність ЗСУ до наступальних операцій в містах

Армія готується до різних варіантів розвитку подій, запевнив головнокомандувач.

 Українська армія відпрацьовує навички ведення операцій на урбанізованої місцевості

Українська армія відпрацьовує навички ведення операцій на урбанізованої місцевості

Збройні сили України з 2020 року готуються до наступальних дій в умовах міської забудови, повідомив головнокомандувач ЗСУ Руслан Хомчак.

«У минулому році ми почали підготовку всіх наших бойових військових частин до дій у наступі на урбанізованій місцевості. Тому що це те, до чого ми також повинні бути готові», - розповів він на пресконференції в Києві в понеділок, 22 лютого.

За словами Хомчака, армія «готується до різних варіантів розвитку подій», а Генштаб у новій J-структурі відпрацьовує різніі варіанти реагування на можливу обстановку, передає «Інтерфакс-Україна».

«Усі плани ведуться, всі плани складаються, всі плани відповідному керівництву Міністерства оборони, держави доповідаються у встановленому  порядку», - резюмував головнокомандувач ЗСУ.

Читайте також: Українські зенітники відпрацювали знищення повітряних цілей: фоторепортаж

Раніше командувач Об'єднаними силами ЗСУ Сергій Наєв озвучив плани щодо командних навчань у 2021 році. Всього заплановано понад 50 навчань, у тому числі стратегічне командно-штабне навчання із залученням як армії, так і інших силових структур на початку осені.