UA / RU
Підтримати ZN.ua

Керівництво "ЛНР" щодня отримує сотні тисяч грн на махінаціях з харчуванням для школярів - ІС

Бойовики розкрадають продукти харчування, доставлені з Росії.

Бойовики розкрадають гуманітарну допомогу

Бойовики розкрадають гуманітарну допомогу

Керівництвом "ЛНР" реалізується схема розкрадання безкоштовної гуманітарної допомоги РФ шляхом щоденного списання значної кількості продуктів харчування, повідомляє координатор групи "Інформаційний спротив" Дмитро Тимчук на своїй сторінці в Facebook.

Дана допомога виділяється підприємству громадського харчування "Покоління", яке було створено за вказівкою "ватажка ЛНР" Ігоря Плотницького і спеціалізується на забезпеченні безкоштовним харчуванням дошкільних установ, шкіл і лікарень.

"Тільки на махінаціях з харчуванням школярів підприємство "Покоління" отримує щодня понад 100 тис. грн. "лівих" доходів", - відзначає Тимчук.

Читайте також: У Бердянську соцвиплати переселенців отримували 20 бойовиків "ДНР" та "ЛНР"

Раніше повідомлялося, що бойовики "особистої гвардії" Плотницького заробляють на доставці продуктів з РФ. Закупівля продовольства відбувається виключно на бюджетні кошти "ЛНР ("бюджет" формується з фінансової допомоги Росії і "податків"), проте прибуток від продажу поступає приватним особам в керівництві "народної республіки".