UA / RU
Підтримати ZN.ua

Касько був не єдиним, хто зловживав переведенням житла з державної власності в приватну - ГПУ

ГПУ проводить широку кампанію по "безхатченках" в органах прокуратури.

П'ятеро працівників органів прокуратури Києва та області фігурують у кримінальних провадженнях щодо махінацій зі службовим житлом.

Про це в коментарі ZN.UA розповів прокурор ГПУ Владислав Куценко, відповідаючи на питання щодо звинувачень у привласненні службової квартири екс-заступником Генпрокурора Віталієм Каськом.

"Касько є далеко не єдиним, хто зловживав переведенням житла з державної власності в приватну. Ми проводимо широку кампанію по "безхатченках" в органах прокуратури", - сказав Куценко.

Він також додав, що провадження стосується, як нинішніх, так і колишніх працівників прокуратури, пообіцявши розповісти більше деталей згодом,на брифінгу. За словами Куценка, на даний момент розслідування проводиться тільки по Києву та Київській області.

Як стало відомо ZN.UA, окрім переслідувань прокурорів, які могли приватизувати службове житло, 20 квітня у ГПУ розпочато кримінальне провадження за фактом неправомірних дій службових осіб прокуратури м. Києва, які допустили порушення при виділенні житла своїм співробітникам.

22 березня Печерський суд Києва задовольнив клопотання прокуратури і наклав арешт на квартиру Каська на бульварі Дружби народів, 14-16 у Києві. За версією слідства, колишній заступник генпрокурора скоїв шахрайство, надавши недостовірну інформацію про відсутність постійного житла в Києві, і через завищення фактичної кількості членів сім'ї в 2010-2014 рр. незаконно заволодів квартирою в столиці.

Касько, в свою чергу, заявив, що вважає арешт житла особистою помстою глави ГПУ Віктора Шокіна.Нагадаємо, 16 лютого Касько написав рапорт про відставку. Своє рішення він мотивував неможливістю продовжувати свою роботу в Генпрокуратурі в зв'язку з тиском глави ГПУ Віктора Шокіна, зокрема – при роботі над справою "діамантових прокурорів".