UA / RU
Підтримати ZN.ua

Кабмін призначив переможця конкурсу на посаду голови Держлікслужби

В.о. голови Держлікслужби продовжив роботу у новій якості.

Результати конкурсу на посаду голови Держлікслужби розглянуто і затверджено Кабміном. 11 березня новий голова приступив, а точніше, продовжив виконання своїх обов'язків у новій якості.

Кабінет Міністрів України призначив головою Державної служби з лікарських засобів та контролю за наркотиками (Держлікслужба) в. о. голови відомства Романа Ісаєнка - переможця конкурсу на цю посаду.

Згідно з відповідним розпорядженням уряду від 27 лютого, Р.Ісаєнка призначено на зазначену посаду з дати початку фактичного виконання ним посадових обов'язків терміном на п'ять років.

Як повідомлялося, Р.Ісаєнко, який тимчасово виконував обов'язки голови Держлікслужби, переміг у конкурсі на посаду голови відомства, що відбувся 19 лютого.

Конкурсний відбір проходив у три етапи: тестування на знання законодавства, вирішення ситуаційних завдань та співбесіда. Кожен етап оцінювався максимально у 5 балів. Із загальним відривом майже у 6 балів, Роман Ісаєнко переміг у конкурсі та очолив Держлікслужбу. Результати кожного етапу оцінювала Комісія з питань вищого державного корпусу, повідомило раніше МОЗ.

До фінального етапу конкурсного відбору пройшли два кандидати - Р.Ісаєнко та заступник директора з розвитку бізнесу за кордоном ТОВ "Долфі-Україна" Костянтин Сич.

Читайте також: Маккейн назвав нечуваною ганьбою поведінку Трампа на зустрічі з Путіним у Гельсінкі

Як повідомлялося, Кабінет міністрів 21 листопада 2018 року звільнив главу Держлікслужби Наталію Гудзь, яку раніше усунули від посади за фактами необґрунтованого введення тимчасової заборони на реалізацію та застосування різних вакцин впродовж 2018 року.

У МОЗ зазначили, що Н.Гудзь і В. Цілина виносили ці заборони "всупереч встановленому порядку застосування тимчасових заборон", не маючи достатніх підстав і фактів, які б свідчили про необхідність таких заборон, в той час як в кожному конкретному випадку заборон висновки протоколів розслідування регіональних груп доводили, що загроз немає. У той же час з-за таких дій керівництва Держлікслужби кожен раз зупинявся процес імунізації, діти не могли отримати свої щеплення за Календарем профілактичних щеплень, оскільки вакцини були заборонені.