UA / RU
Підтримати ZN.ua

В Україні немає грошей на виробництво кіно – Мінкульт

У відомстві закликають знімати фільми на кошти західних партнерів

Україні поки що не до кінематографа

Україні поки що не до кінематографа

Українська держава наразі не має коштів на виробництво вітчизняного кіно. Про це повідомив Міністр культури та інформаційної політики України Олександр Ткаченко в ефірі національного телемарафону.

Відповідаючи на питання, чи має держава кошти на фінансування вітчизняного кінематографу, Олександр Ткаченко однозначно заявив, що грошей немає.

А в той же час міністр закликав шукати інвестиції закордоном.

"Те, до чого ми закликаємо сьогодні всіх художників у різних сферах, – до колаборації з нашими західними партнерами", - сказав Ткаченко.

За словами міністра така співпраця допоможе залучити кошти не з українського бюджету.

Читайте також: З'явився сайт з базою українського кіно

Нагадаємо, Українська кіноакадемія, Netflix та House of Europe заявили про початок співпраці, метою якої є креативна підтримка творців з України. На даний момент започатковано дві ініціативи, які покликані допомогти творцям з нашої країни, які постраждали або були змушені переїхати через війну, розв'язану Росією, продовжити їх роботу.