Голова Закарпатської ОДА Геннадій Москаль написав заяву про відставку. Президент Петро Порошенко відставку не прийняв, але пообіцяв задовольнити її після виборів. Про це повідомляє видання "Новини Закарпаття" з посиланням на джерело в ОДА, додавши, що в разі обрання іншого президента Москалю все одно доведеться піти.
В 2016 році Геннадій Москаль вже звертався з такою пропозицією, хоча заяви про відставку не писав. Замість цього він написав відкритого листа прем'єр-міністру, в якому сказав, що якщо з ним працювати не хочуть, він готовий піти. Причиною цього Москаль назвав протидію його боротьбі з "сигаретною мафією" в регіоні.
Але через два дні Петро Порошенко провів зустріч з Геннадієм Москалем, після якої губернатор передумав йти у відставку.
На Закарпатті спостерігається досить жорсткий поділ на прихильників і противників Москаля. При цьому всі вони мають свої групи впливу у Верховній Раді і у президента. Можливо, Москалю вже набридло бути каменем спотикання або буфером між усіма.
Втім, чутки про відставку складно зіставити з виступом Москаля на телеканалі М-студіо 21 січня, де він заявив, що є керівником виборчого штабу Петра Порошенка.
"Крім голови облдержадміністрації я ще депутат обласної ради від Блоку Петра Порошенка "Солідарність", ще очолюю групу з 15 осіб в обласній раді Блоку Петра Порошенка "Солідарність", я очолюю центр партійної організації Блоку Петра Порошенка "Солідарність" і ще одночасно є керівником виборчого штабу, і під кінець ще VIP-агітатором, - заявив в січні Геннадій Москаль".
Восени "Українська правда" відзначала, що основний склад команди Петра Порошенка на виборах президента в цьому році буде незмінний - перший заступник глави АП Віталій Ковальчук, народний депутат з фракції БПП Сергій Березенко, міністр інформаційної політики Юрій Стець, а також депутат Ігор Гринів.