UA / RU
Підтримати ZN.ua

ДСНС показала наслідки атаки російського дрона по пологовому у Сумах

У будівлі пошкоджено дах та перекриття. 

© ДСНС України
© ДСНС України
© ДСНС України
© ДСНС України
© ДСНС України
© ДСНС України

Державна служба надзвичайних ситуацій повідомила, що ліквідувала пожежу на покрівлі будівлі перинатального центру у Сумах, по якому сьогодні вдарив російський дрон.

«Рятувальники оперативно ліквідували пожежу на покрівлі будівлі. Попередньо, обійшлося без жертв», - заявили у ДСНС та опублікували фото наслідків атаки.

Начальник  Сумської обласної військової адміністрації Олег Григоров пізніше повідомив, що у 60-річної працівниці медзакладу під час атаки сталась гостра реакція на стрес. Їй відразу ж надали допомогу на місці.

«Вдячність медикам за професіоналізм і відповідальність. На щастя, ніхто не травмувався. … Це черговий цинічний удар армії РФ по цивільній інфраструктурі – по місцю, де щодня дають початок новому життю», - додав він.

Читайте також: У Харкові під дроновим ударом опинився пологовий будинок, серед породіль є постраждалі: ДСНС показала наслідки

Російський БпЛА прицільно вдарив по перинатальному центру  близько 11:30. На той момент у медзакладі знаходились 166 людей, серед них породіллі та 11 дітей. На щастя ніхто ані з пацієнтів, ані з медперсоналу не постраждав, оскільки всі у момент атаки знаходились в укритті.

Через удар по будівлі спалахнула пожежа, пошкоджено дах та перекриття, а також вікна.