UA / RU
Підтримати ZN.ua

До Києва приїхав прем'єр Польщі Дональд Туск

У четвер, 5 лютого, з робочим візитом приїхав прем’єр-міністр Польщі Дональд Туск. Про це у соцмережі Х повідомила Канцелярія польського прем’єра.

«Прем’єр-міністр Дональд Туск розпочав свій візит до Києва», – йдеться у повідомленні.

Кілька днів тому Туск писав у Х, що збирається в Київ на запрошення президента України Володимира Зеленського.

«Протягом наступних кількох днів я буду в Києві на запрошення Володимира Зеленського. У цей критичний час Україну не можна залишати зовсім саму», – написав Туск у Х 2 лютого.

Читайте також: Мирний план відхилила Росія, а не Зеленський – Туск

Нагадаємо 9 січня, коли росіяни завдали по Україні масованого обстрілу, зокрема використали балістичну ракету середньої дальності «Орєшнік», Туск заявив, що «сьогодні світ переживає різні тривожні події», і «передусім російську агресію проти України». 

Але він визнав, що «перспектива миру, або принаймні перемир'я, безумовно, все ще залишається віддаленою», попри обговорення цього тижня в Парижі гарантій безпеки для України з боку ЄС і США.