UA / RU
Підтримати ZN.ua

Для підтримки всиновлення дітей в Україні благодійний фонд «СОС Дитячі Містечка»  виділить 30 млн грн

Грошову допомогу отримають 500 родин, які всиновили дітей у 2022 році. 

До Дня всиновлення, яке відзначають в Україні 30 вересня, благодійний фонд «СОС Дитячі Містечка» спільно з Міністерством соціальної політики запускають програму для підтримки сімей, які всиновили дітей в 2022 році. 

Виплати здійснюватимуться на одну дитину в розмірі від 45 до 75 тисяч гривень. Розмір виплати залежить від віку та статусу дитини. Заповнити заявку на отримання допомоги та дізнатися деталі програми можна на сайті https://sos-ukraine.org/ або за номером +380637710878.

«З початку повномасштабної війни ми спостерігаємо значний ріст бажаючих прийняти дітей у свої сім’ї. На нашу думку, навіть у такий складний час право дитини жити в повноцінній родині має бути реалізовано. Працюючи останніх 8 років в Луганській області, СОС Дитячі Містечка отримує величезну кількість звернень про допомогу та підтримку від родин-усиновлювачів», — зазначає програмна директорка "СОС Дитячі Містечка" Дар’я Касьянова.

Благодійна організація “СОС Дитячі Містечка Україна” розпочала свою діяльність у 2003 році. Вона є членом Міжнародної Федерації SOS Children’s Villages International (SOS Kinderdorf) і працює відповідно до Конвенції ООН про права дитини.

Місія організації – запобігання сирітству в Україні, розвиток сімейних форм виховання для дітей, позбавлених батьківського піклування та підтримка молоді, яка виходить з-під опіки.

Організація «СОС Дитячі Містечка» комплексно підходить до проблеми сирітства, працюючи не лише з наслідками, а й над профілактикою шляхом підтримки вразливих родин. За 18 років організація допомогла понад 160 тисячам людей в Україні.

Читайте також: Росіяни з 24 лютого вбили щонайменше 395 українських дітей – ОГП

Цього вересня в Україні також спростили процес усиновлення: тепер заявку та всі необхідні документи для реєстрації кандидатом на батьківство можна подати через сайт державних послуг «Дія».    

За перші п’ять місяців повномасштабної війни кордон Росії перетнули, у багатьох випадках примусово, 2.8 мільйона українців, у тому числі 448 тисяч дітей, із яких понад дві тисячі — діти-сироти та діти, позбавлені батьківського піклування. Детальніше про це читайте у статті Анатолія Бондарчука та Олександра Клюжева «ОКУПОВАНІ. Навіщо Росія примусово переселяє українських дітей, та як із цим бореться Україна».