UA / RU
Підтримати ZN.ua

ДБР не має інформації про причетність правоохоронців до вбивства Кисельова - Труба

Після вбивства Сергія Кисельова, з'явилася інформація, що можливий вбивця був одягнений у поліцейську форму.

Державне бюро розслідувань не має інформації про можливу причетність правоохоронців до вбивства колишнього власника ювелірного заводу Сергія Кисельова, якого застрелили в Києві напередодні, повідомив директор ДБР Роман Труба.

"Не було фактичних даних, які б свідчили, що вбивство скоїв співробітник правоохоронного органу або інший суб'єкт, підслідний ДБР. Без цих підстав ми не здійснюємо досудове розслідування у цьому кримінальному провадженні", - заявив Труба під час експертної комісії.

Він також зазначив, що після вбивства Кисельова з'явилося багато інформації про можливу причетність співробітника правоохоронного органу.

"Тому на місце події були направлені співробітники центрального апарату, слідчі (ДБР - ред.), які у разі отримання інформації про можливу причетність були б включені до складу групи або проводили б огляд місця події", - пояснив Труба.

Як повідомлялося, у Дніпровському районі столиці невідомий убив чоловіка, вистріливши йому в голову. Повідомлення про стрілянину правоохоронці отримали об 11:45. Пізніше з'явилася інформація, що вбитий –ключовий свідок у справі "діамантових прокурорів" Сергій Кисельов. Однак, у ГПУ спростували інформацію про те, що він був свідком або будь-яким іншим фігурантом у справі "діамантових прокурорів". Окрім того, деякі ЗМІ повідомили про те, що можливий вбивця був нібито одягнений у поліцейську форму.

Нагадаємо, на початку липня 2015 року за підозрою у вимаганні хабара в особливо великих розмірах були затримані колишній заступник прокурора Київської області Олександр Корнієць і заступник керівника ГСУ Генпрокуратури України Володимир Шапакін. При обшуку у них були знайдені великі суми грошей, а також діаманти.

Як повідомлялося раніше, в ході обшуку за місцем проживання підозрюваного у "діамантовому справі", прокурора Олександра Корнійця були знайдені копії особистих документів екс-голови ГПУ Віктора Шокіна. Корнієць, зокрема, зберігав у себе вдома його копії паспортів та документів на нерухомість.

Заступник генпрокурора - прокурор Одеської області Давид Сакварелідзе заявляв, що генеральний прокурор Віктор Шокін навмисно перешкоджає розслідуванню справи "діамантових прокурорів", оскільки команда прокурорів володіє документами, в яких простежується зв'язок Шокіна з Шапакіним і Корнійцем. Корнієць, за його словами, був керуючим справами Шокіна.