UA / RU
Підтримати ZN.ua

Центр Луганська зайняли "чужі" озброєні бойовики, екс-"голова МВС" засів в оточеній БТРами будівлі

Боротьба за переділ влади в окупованих районах Луганщини триває.

В окупованому Луганську озброєні невідомі без розпізнавальних знаків оточили центр міста, а під будівлю "міністерства внутрішніх справ" підігнали БТР, повідомив журналіст "Радіо Свобода" Андрій Діхтяренко.

"У Луганську під "управління МВС" підігнали БТР, будинок оточили озброєні люди, деякі з ручними гранатометами. Схоже, Корнет (раніше звільнений "голова МВС ЛНР" Ігор Корнет – ред.) вирішив "оскаржувати рішення суду"щодо свого звільнення з посади міністра. Тепер головне, щоб в процесі "подання апеляції" не постраждали жителі навколишніх будинків. Ці войнушки відбуваються в самому центрі міста", - пише він на своїй сторінці в Facebook.

Як повідомляє 0642.ua, Корнет забарикадувався в будинку разом із лояльним йому колишнім спецпідрозділом "Беркут". У той час як лояльні Плотницькому бойовики оточили будівлю. Вони ж взяли під контроль і будівлю телерадіомовного концерну окупантів "КРРТ".

За даними "Нової газети", невідомі, які оточили центр міста, озброєні стрілецькою зброєю і мінометами, вони блокують роботу "адміністративних установ ЛНР", місцеві депутати від "Народної ради" розпущені по домівках. При цьому наказ ватажка терористичної організації "ЛНР" Ігоря Плотницького звільнити Луганськ вони ігнорують.

За непідтвердженими даними, в Луганськ з окупованого Донецька прибули три армійських "Урали" з бойовиками "ДНР".

Нагадаємо, сьогодні у групі ІС повідомили про те, що ватажок терористичної організації "ЛНР" Ігор Плотницький звільнив "міністра внутрішніх справ" Ігоря Корнета.

Незважаючи на те, що Корнета звільнили з формулюванням "у зв'язку з відкриттям стосовно нього кримінальної справи", між ним і Плотницьким тривалий час фіксувалося протистояння. Перед звільненням "голова МВС" доручив підлеглим перейти на посилений режим "служби", також були організовані бойові чергування для протистояння захопленню об'єктів "міністерства" лояльними Плотницькому бойовиками.

В оточенні Плотницького ці заходи викликали резонанс, Корнета запідозрили у спробі "силового перевороту і захоплення влади".