UA / RU
Підтримати ZN.ua

Будемо ініціювати продовження заборони на російські соцмережі – Бородянський

Міністр каже, що у цьому питанні нема про що дискутувати.

Заборону на соцмережі РФ було запроваджено весною 2017 року

Заборону на соцмережі РФ було запроваджено весною 2017 року

Заборону на користування російськими соціальними мережами та медіа буде продовжено, у цьому питанні дискусії немає. Про це заявив очільник Міністерства культури, молоді та спорту України Володимир Бородянський в інтерв'ю виданню "РБК-Україна".

На питання журналіста про те, чи буде ініційовано відновлення доступу, міністр відповів, що "звісно, ні".

"Я вважаю, що треба продовжувати заборону, тут навіть немає ніякої дискусії… Будемо ініціювати. Обов'язково", - зазначив Бородянський.

Нагадаємо, п'ятий президент Петро Порошенко своїм указом у травні 2017 року ввів в дію рішення РНБО "Про застосування персональних спеціальних економічних та інших обмежувальних заходів (санкцій)". Зокрема, провайдерам заборонили надавати доступ до російських соціальних мереж "ВКонтакте", "Однокласники" і всіх сервісів Yandex та Mail.Ru.

29 грудня 2017 року Міністерство освіти і науки України доручило закрити доступ до доменних зон ".ru" і ".ру" в навчальних закладах та інших установах, що належать до сфери управління міністерства.