UA / RU
Підтримати ZN.ua

Бойовики застосували міномети, артилерію і "Град-П" на маріупольському напрямку

Один український військовий отримав поранення, двоє травмовані.

Російсько-терористичні війська протягом минулої доби, 25 січня, 48 разів обстріляли позиції українських військових у Донбасі.

На маріупольському напрямку окупанти застосовували артилерію калібру 122 мм та міномети калібру 120 і 82 мм. З них вони вели вогонь по позиціях українських військових у Красногорівці, Мар'їнці, Жовтому, Березовому, Водяному і Широкиному. З реактивної системи "Град-П" бойовики стріляли по Красногорівці. З гранатометів і стрілецької зброї окупанти обстріляли Мар'їнку, Павлопіль, Гнутове, Водяне, Широкине і Новотроїцьке. У Мар'їнці і Новотроїцькому працював ворожий снайпер, у Широкиному – БМП бойовиків.

На луганському напрямку бойовики з мінометів калібру 120 і 82 мм обстріляли Троїцьке та Новозванівку, з гранатометів, великокаліберних кулеметів і стрілецької зброї вели вогонь по позиціях бійців ЗСУ в Оріховому, Жовтому і Новозванівці.

На донецькому напрямку окупанти також застосовували міномети калібру 120 і 82 мм, їх використовували для обстрілу Авдіївки, Зайцевого і Троїцького. З гранатометів, великокаліберних кулеметів і стрілецької зброї бойовики вели вогонь по Луганському, Зайцевому та Авдіївці.

Нагадаємо, що 21 грудня спецпредставник ОБСЄ в Тристоронній контактній групі в Мінську Мартін Сайдик заявив, що учасники переговорів домовилися про припинення вогню з 24 грудня.

Проте, як повідомили в штабі АТО, режим дотримання тиші протримався близько 25 хвилин, після чого терористи продовжили обстріли позицій ЗСУ з різних видів озброєння, у тому числі, ствольної артилерії і мінометів.

Написи "ЛДНР" означають не тільки відсутність основних прав і свобод, небезпеку для життя, - але і невизначеність майбутнього, де змінні змінюються з такою швидкістю, що спрогнозувати завтрашній день часом не легше, ніж розібратися в тому, що було вчора. Існує три сценарії можливого майбутнього окупованих територій: велика війна, вибори і нічого не зміниться. Детальніше про можливе майбутнє Донбаса читайте в матеріалі Станіслава Васіна "Донбас-2017: три сценарії" у тижневику "Дзеркало тижня. Україна".