UA / RU
Підтримати ZN.ua

Бойовики за добу 55 раз обстріляли позиції сил АТО

Один український військовий отримав поранення.

Окупанти відкривали вогонь по позиціях українських військових на всіх напрямках

Окупанти відкривали вогонь по позиціях українських військових на всіх напрямках

Російсько-терористичні війська протягом минулої доби, 28 січня, 55 раз обстріляли позиції українських військових у Донбасі.

На маріупольському напрямку окупанти з мінометів калібру 122 мм обстріляли Широкине, Талаківку, Лебединське та Водяне. З мінометів різних калібрів бойовики відкривали вогонь по позиціях українських військових у Красногорівці, Широкиному та Новотроїцькому. З гранатометів і стрілецької зброї окупанти обстрілювали Широкине, Талаківку, Мар'їнку, Новотроїцьке, Лебединське та Водяне. У Новотроїцькому та Гнутовому працювали ворожі снайпери, а в Широкиному – БТР супротивників.

На луганському напрямку бойовики відкривали вогонь з артилерії калібру 122 мм – з неї обстріляли позиції українських військових у Кримському. З гранатометів бойовики вели вогонь по Троїцькому і Новозванівці.

На донецькому напрямку окупанти з мінометів калібру 120 і 82 мм, гранатометів і стрілецької зброї обстріляли Авдіївку, Кам'янку, Зайцеве, Луганське та Троїцьке.

Нагадаємо, що 21 грудня спецпредставник ОБСЄ в Тристоронньої контактної групи в Мінську Мартін Сайдик заявив, що учасники переговорів домовилися про припинення вогню з 24 грудня.

Проте, як повідомили в штабі АТО, режим дотримувався тиші близько 25 хвилин, після чого терористи продовжили обстріли позицій ВСУ з різних видів озброєння, у тому числі, ствольної артилерії і мінометів.

Написи "ЛДНР" означають не тільки відсутність основних прав і свобод, небезпека для життя, - але і невизначеність майбутнього, де змінні змінюються з такою швидкістю, що спрогнозувати завтра часом не легше, ніж розібратися в тому, що було вчора. Існує три сценарії можливого майбутнього окупованих територій: велика війна, вибори і нічого не зміниться. Детальніше про можливе майбутнє Донбасу читайте в матеріалі Станіслава Васіна "Донбас-2017: три сценарії" у тижневику "Дзеркало тижня. Україна".