UA / RU
Підтримати ZN.ua

Бойовики били по позиціях сил АТО в Мар'їнці з мінометів калібру 82

А по позиціях українських сил в Широкиному супротивник використовував ствольну артилерію калібру 122мм.

На маріупольському напрямку зафіксовано 16 обстрілу

На маріупольському напрямку зафіксовано 16 обстрілу

Бойовики за минулу добу 22 рази відкривали вогонь по позиціях сил АТО у Донбасі, повідомляє прес-служба Міністерства оборони України в понеділок вранці, 10 жовтня.

На маріупольському напрямку зафіксовано 16 обстрілу. Противник порушив режим тиші в районах Мар'їнки, Гранітного і Павлополя, застосувавши гранатомети, кулемети, стрілецьку зброю. По Мар'їнці бойовики, крім цього, використовували міномети калібру 82, а по Широкиному - ствольну артилерію калібру 122мм.

На донецькому напрямку зафіксовано чотири обстрілу. Під ворожим вогнем з бойової машини піхоти, гранатометів, кулеметів великого калібру, стрілецької зброї виявилися захисники Новгородського, а за зміцненням Збройних сил України в Авдіївці противник вів вогонь з мінометів калібру 82.

Читайте також: У Донецьку бойовик "ДНР" погрожував спостерігачам ОБСЄ

Нагадаємо, в ході засідання Тристоронньої контактної групи по врегулюванню конфлікту в Донбасі 21 вересня було підписано рамкове рішення про розведення сил та засобів ЗСУ і бойовиків ОРДЛО на лінії розмежування в зоні АТО. За дотриманням перемир'я на ділянках розлучення сторін конфлікту стежить місія ОБСЄ.

Обов'язковою умовою для початку розведення сил ЗСУ та бойовиків ОРДЛО є семиденний режим "повної тиші". Однак, російсько-терористичні війська демонструють повне ігнорування угоди. Противник використовує перемир'я підвищення боєготовності, ведення в зоні АТО диверсійно-розвідувальних дій та прихованого мінування місцевості.

Тим не менш, напередодні, 7 жовтня СММ ОБСЄ підтвердила завершення розведення сил в одній із "зон безпеки" в Донбасі біля Петровського.