UA / RU
Підтримати ZN.ua

Австрія збудує в Україні три медзаклади на суму 600 мільйонів євро

Будівництво відбудеться завдяки Рамковій угоді про економічну співпрацю у розвитку проектів, яку підписали Відень та Київ 4 вересня.

Післявоєнна відбудова України є одним з найважливіших питань вже сьогодні. Низка європейських країн виявили бажання допомогти нашій державі у відновленні зруйнованої інфраструктури, зокрема, й Австрія, чиї банки погодилися профінансувати будівництво трьох медичних закладів в Україні на загальну суму 600 мільйонів євро. Про це повідомляє APA з посиланням на мінекономіки Австрії.

За інформацією джерела, задум буде втілено завдяки Рамковій угоді про економічну співпрацю у розвитку проектів, яку Київ та Відень уклали на початку вересня.

«Через війну зросла потреба в будівництві медичних закладів. На першому етапі три конкретні проекти — будівництво та обладнання Національної дитячої лікарні «Охматдит» у Києві, будівництво та обладнання сучасної університетської клініки у Києві та будівництво Національного реабілітаційного центру України у Львові — буде втілено австрійськими компаніями (такими, як, наприклад, Vamed) з проектною вартістю понад 600 мільйонів євро. Все фінансуватимуть австрійські та німецькі банки», — йдеться у повідомленні австрійського мінекономіки.

Читайте також: Агресія РФ: озвучено суму збитків інфраструктурі

Раніше повідомлялося, що Чехія хоче стати лідером у відбудові України після війни

Чому у повоєнному відновленні України важлива єдина позиція трьох — центральної влади, місцевого самоврядування та міжнародних донорів, читайте в статті радниці голови Асоціації міст України з муніципальних питань, народної депутатка України VII і VIII скликань Оксани Продан «Відновлення України: що, як і задля чого мають зробити центральна та муніципальна влада».