UA / RU
Підтримати ZN.ua

"ВКонтакте" легалізує відео за допомогою онлайн-кінотеатрів

Соцмережа "ВКонтакте" знайшла швидкий спосіб легалізації відеоконтенту. Відео для користувачів залишиться безкоштовним, натомість з'явиться реклама.

Соціальна мережа "ВКонтакте" знайшла швидкий спосіб легалізації відеоконтенту шляхом підписання угод з онлайн-кінотеатрами, які вже мають договори з правовласниками.

Такі переговори ведуться з низкою інтернет-кінотеатрів, про що розповів топ-менеджер медійного онлайн-проекту і підтвердили два учасника переговорів з менеджментом "ВКонтакте".

За словами одного з джерел, сторони домовляються про заміну піратського відео на легальне, права на трансляцію якого є у інтернет-кінотеатрів. Технічно це може бути реалізовано шляхом пошуку всіх нелегальних копій конкретного фільму або кліпу і заміщення їх ліцензійним контентом.

Легальний відеоконтент залишиться безкоштовним для користувачів, але фільми, доступні для перегляду через соціальну мережу, будуть супроводжуватися рекламою. Передбачається, що реклама буде демонструватися на початку, або в процесі перегляду відео, а також при натисканні на "паузу".

Онлайн-кінотеатри планують показувати 1-2 рекламних ролика кожні півгодини. З часом майданчики зможуть вводити менш нав'язливі і більш таргетовані формати реклами. Частина доходів від реклами "ВКонтакте" буде перераховувати на користь онлайн-кінотеатрів, але відсоток не розкривається.

Одним з найбільших партнерів "ВКонтакте" може стати відеохостинг RuTube, який входить в "Газпром-медіа" і володіє правами на контент розважального каналу ТНТ.

Раніше на сторінці рекламного агентства Gazprom-Media Digital у Facebook з'явився ролик про співпрацю з "ВКонтакте", в рамках якого компанія з 2014 року почне показувати оголошення рекламодавців у відеороликах "ВКонтакте". !zn

Читайте також:

На українських серверах "ВКонтакте" знайдено дитячу порнографію, відкрито кримінальне провадження

У Росії розблокували "ВКонтакте": він потрапив у "чорний список" помилково

США звинуватили "ВКонтакте" у поширенні піратського контенту