UA / RU
Підтримати ZN.ua

Виставку Mobile World Congress скасували через коронавірус

Виставку скасували вперше за 33 роки.

Mobile World Congress відзначили через спалах коронавірусу

Mobile World Congress відзначили через спалах коронавірусу

Найбільшу виставку в мобільній індустрії Mobile World Congress, яка повинна була пройти з 24 по 27 лютого в Барселоні, скасували через спалах коронавірусу. Як повідомляє Bloomberg, подію скасували вперше за 33 роки.

Щорічно на виставку приїжджали 100 тисяч учасників зі всього світу. "Глобальна стурбованість, пов'язана зі спалахом коронавірусу, проблемами з переїздами та інші обставини" роблять проведення заходу неможливим, заявив організаційний директор GSMA Джон Хоффман.

7 лютого учасники почали відмовлятися від участі у виставці. До їхнього списку увійшли, зокрема, Ericsson, Sony, Nokia, Vodafone і Deutsche Telekom AG. Вони висловлювали стурбованість тим, що не зможуть забезпечити безпеку персоналу і споживачів.

Підписуйтесь на наш Telegram-канал з новинами технологій та культури.

Читайте також: Коронавірус: після зміни діагностичних критеріїв число інфікованих досягло 60 107 осіб

Всесвітня організація охорони здоров'я оголосила спалах коронавірусу 2019-nCoV "надзвичайною ситуацією в області суспільної охорони здоров'я, що має міжнародне значення". У ВООЗ побоюються, що вірус потрапить на територію країн зі слабкою системою охорони здоров'я.

Вперше цей коронавірус діагностували у грудні минулого року. Новий коронавірус став сьомим вірусом такого типу, якими може заразитися людина.

Влада КНР запровадила жорсткий карантин в Ухані та інших містах, де зафіксовано спалах захворювання. Вильоти туристичних груп з Китаю припинені.

Китайський коронавірус швидкими темпами поширюється в усьому світі. Редакція DT.UA зібрала найважливішу інформацію, пов'язану з небезпечним захворюванням.

Докладніше про коронавірус читайте в матеріалі Лідії Суржик "Академік Володимир Широбоков: "Мікроби не прощають легковажності".