UA / RU
Підтримати ZN.ua

Відповідь Ілону Маску: в ООН склали план боротьби з голодом

Мільярдер пообіцяв виділити шість мільярдів доларів, якщо ООН представить детальний план.

Всесвітня продовольча програма (WFP) склала план боротьби з голодом, який дозволить врятувати життя 42 мільйонів людей. Там також закликали мільярдерів виділити кошти, що підуть на здійснення цього плану.

Таким чином в організації відповіли Ілону Маску, який пообіцяв виділити шість мільярдів доларів на боротьбу з голодом, якщо йому нададуть детальний план використання грошей.

«Велика кількість конфліктів, кліматична криза, наслідки COVID-19 та зростання витрат на підтримку нужденних призвели до кризи голоду у світі. 6,6 мільярда доларів США допоможуть запобігти голодній смерті 42 мільйонів людей у 43 країнах світу», - зазначили у WFP. Тому у програмі закликають найбагатших людей світу пожертвувати по шість мільярдів доларів для порятунку людей.

Читайте також: В ООН звернулися до лідерів країн G20 із проханням запобігти масовому голоду в Афганістані

План використання коштів:

3,5 мільярда доларів підуть на купівлю та доставку продуктів харчування;

два мільярди виділять у вигляді готівки та ваучерів жителям регіонів, у яких продовольство можна купити на ринках;

700 мільйонів доларів необхідні на розробку та розширення програм з розподілу продовольства та ваучерів;

400 мільйонів підуть на фінансування програм у рамках WFP, включаючи координацію логістики та глобальний моніторинг голоду у світі.

Підписуйтесь на наш Telegram-канал з новинами технологій та культури.

На початку листопада статки Маска перевищили 300 мільярдів доларів, він став найбагатшою людиною у світі. Потім статок бізнесмена дещо зменшився, оскільки продав частину акцій Tesla. Разом з тим, Маск все ще займає перший рядок у рейтингу найбагатших людей світу.

Раніше Продовольча та сільськогосподарська організація ООН заявила, що за минулий рік проблема голоду у світі зросла переважно через пандемію COVID-19. Торік близько десятої частини населення світу – до 811 млн осіб – страждали від недоїдання. Для порівняння, у 2019 році цей показник становив близько 8,4% від загального населення у світі.