UA / RU
Підтримати ZN.ua

Україна увійшла в топ-15 країн за кількістю DDoS-атак

За перший квартал в Україні було скоєно 122 DDoS-атаки з використанням ботнетів.

За результатами аналізу статистики DDoS-атак з використанням ботнетів в першому кварталі 2015 року, який проводить Kaspersky Lab, Україна опинилася серед топ-15 країн, в яких спостерігається найбільша кількість DDoS-атак, повідомляє видання Новое Время.

DDoS-атака доводить інформаційну систему (наприклад, вебсайт) до такого стану, при якому легітимні користувачі не можуть отримати доступ до неї.

У першому кварталі 2015 року в Україні було скоєно 122 DDoS-атаки з використанням ботнетів, що перевищує показник аналогічного періоду 2014 року.

Всього в світі за цей період було здійснено понад 23 тис DDoS-атак із застосуванням ботмереж на ресурси 76 країн. Китай, США і Канада очолили рейтинг країн, на які припадає найбільша кількість DDoS-атак. За ними йдуть Росія, В'єтнам і Південна Корея. Примітно, що топ рейтингу країн за кількістю жертв за цей період ідентичний вище названому топу. У першому кварталі ботнети атакували більше 12 тис жертв по всьому світу.

Рекордна DDoS-атака першого кварталу тривала 140 годин (близько шести днів), а максимум атак, які пережив один ресурс, склав 21 - приблизно по дві атаки на тиждень.

Командні сервери, які керували атаками, найчастіше розташовувалися в США, Китаї і Великобританії. Аналітики Kaspersky Lab пояснили лідируючі позиції Китаю і США в обох рейтингах тим, що хостинг в цих країнах досить дешевий, і більшість дата-центрів розташовані саме в них.

Раніше повідомлялося, що Росія здатна відключити телекомунікації в Україні.