Група археологів знайшла старовинні кам'яні камери в античному місті Зевгма в Туреччині, повідомляє Hurriyet Daily News. Їх виявили під 16 метровим насипом, поблизу Будинку муз (будівля, де знайшли велику мозаїку із зображенням музи).
Античне місто Зевгма знаходиться на південному сході сучасної Туреччини. Воно отримало таку назву через своє розташування, адже знаходиться на древньому пункті переправи через річку Євфрат.
Саме поселення було засноване близько 300 року до нашої ери. Завдяки вигідному розташуванню на торговому шляху, місто процвітало як велика торгова локація та військова база.
Турецькі археологи під час робіт в стародавньому місті Зевгма виявили дві скельні камери, які знайшли поряд з так званим Будинком муз.
Вони припускають, що стародавні кам'яні камери використовували як зали для проведення званих обідів. А зображені на стінах в цьому будинку персони, як вважалося, зробили свій внесок у грецьку літературу, історію, поезію і музику.
Археологи відзначили, що будинок і об'єкти, що розташовані поруч належали одній досить багатій родині. Тут був один або два внутрішні двори, які використовували для званих обідів.
Нагадаємо, що вчені знайшли в ПАР кістяне знаряддя праці віком мільйон років. Знахідка належала парантропам - масивним австралопітекам.