UA / RU
Підтримати ZN.ua

У Telegram з'явилися відеотрансляції без обмежень

А також налаштування пересилання повідомлень, швидкий перехід між каналами, лічильник непрочитаних коментарів і нові емодзі.

Популярний додаток для обміну повідомленнями, аудіо- та відеофайлами додало кілька оновлень, повідомили в блозі компанії.

Серед важливих оновлень в новій версії Telegram доступні: відеотрансляції на необмежену аудиторію, швидкий перехід між непрочитаними публікаціями в каналах, а також статус "Вибирає наліпку".

У Telegram зняли обмеження на число глядачів у відеоконференціях (раніше в них могли брати участь до 1000 глядачів). Тепер показ відео з камери або зображення з екрана можна запускати як в групах, так і в каналах.

telegram.org

Читайте також: Instagram проситиме своїх користувачів вказувати свій вік

З'явилася гнучка система пересилання повідомлень. Над полем введення з'явилася функція, з її допомогою можна переглянути повідомлення, які збираєтеся переслати, і змінити налаштування.

telegram.org

Можна вибрати, чи показувати ім'я початкового відправника, а також зберегти або прибрати підписи до фотографій і медіафайлів. Крім того, можна прибрати зайве повідомлення з пересилання або змінити одержувача, якщо випадково обраний не той чат.

Також з'явився статус "Вибирає наліпку". Якщо співрозмовник шукає відповідну для відповіді наліпку, інший користувач дізнається про це в заголовку чату - там же, де зазвичай відображається "Друкує..." або "Записує голосове повідомлення".

telegram.org

Для адміністраторів каналів з'явився лічильник непрочитаних коментарів під публікацією. Тепер, відкривши коментарі до публікації в каналі, адміністратор побачить цей лічильник.

telegram.org

Серед інших поліпшень - швидкий перехід між каналами (після прочитання останньої публікації в каналі, потрібно потягнути екран вгору, щоб перейти до наступного непрочитаного каналу), нові наліпки, а також анімовані емодзі.

telegram.org

Підписуйтесь на наш Telegram-канал з новинами технологій і культури.

Нагадаємо, що Telegram завантажити понад 1 мільярд разів по всьому світу. У цьому списку є такі відомі програми, як WhatsApp, Messenger, Facebook, Instagram, Snapchat, Spotify і Netflix.