Компанія Arbor Networks виявила найбільшу DDoS-атаку на одного з американських провайдерів, трафік якої сягав 1,7 терабіт на секунду, повідомляє N+1.
Під час DDoS-атаки зловмисники направляють з безлічі комп'ютерів на сервери жертви так багато запитів, що сервери перестають справлятися і стають недоступними для користувачів. Крім цього їхня небезпека полягає в тому, що сервер може повести себе позаштатно і, наприклад, видати зловмисникам частину даних.
В кінці лютого кілька інтернет-компаній виявили новий, ще більш потужний варіант DDoS-атаки. На цей раз зловмисники стали використовувати незахищені Memcached-сервери, які використовуються для кешування і прискорення завантаження деяких даних. Головна відмінність полягала в коефіцієнті підсилення - в деяких випадках він досягав вже більше 50 тисяч разів. Наприклад, дослідники відтворили атаку і змогли домогтися 750-кілобайтної відповіді на 15-байтний запит. Варто зазначити, що такий спосіб атаки був описаний китайськими дослідниками ще у 2017 році.
В кінці лютого сервіс GitHub піддався атаці за таким механізмом, і ця DDoS-атака стала найбільшою в історії - на піку трафік досягав 1,35 терабіт на секунду. Тепер, усього через кілька днів після цього, компанія Arbor Networks заявила про нову рекордну атаку на одного з американських інтернет-провайдерів. На цей раз трафік досягав вже 1,7 терабіт на секунду.
Наприкінці січня у Японії хакери пограбували одну з найбільших бірж криптовалют Coincheck, вкравши більше 500 мільйонів токенів NEM, вартістю 400 мільйонів доларів.
Раніше повідомлялося, що менш, ніж за десять років, хакерам вдалося вкрасти Bitcoin і Ether на 1,2 мільярди доларів. Експерти вважають, що хакерство у сфері криптовалют - це індустрія, яка приносить 200 мільйонів щорічно.