Зонд NASA Parker Solar Probe за допомогою інструменту WISPR отримав знімок Землі. Як повідомляється на сайті агентства, знімок був зроблений 25 вересня, коли зонд відлетів на відстань 43,2 мільйона кілометрів (27 мільйонів миль) від нашої планети.
Наголошується, що на знімку можна помітити невелику півсферу. Подібні ефекти виникають у деяких випадках, коли камера апарату фокусується на яскравих об'єктах. В даному випадку в ролі такого яскравого об'єкта виступала Земля, поява подібних півсфер можлива і в тому випадку, коли об'єктив зонда потрапить Меркурій або Венера.
На наближеному зображенні Землі можна помітити невелику опуклість праворуч. Це частина Місяця, яка знаходиться позаду планети.
Parker Solar Probe обладнаний величезним тепловим екраном зі спеціального вуглепластикового матеріалу, що відбиває 99% світла і тепла. Його товщина – 11 сантиметрів, а довжина і ширина сягають декількох метрів.
Передбачається, що корпус зонда розігріватиметься до температур близько 1500 градусів Кельвіна і піддаватиметься дії потоку радіації, що перевищує фон на Землі у майже 500 разів.