UA / RU
Підтримати ZN.ua

Штучний інтелект допоміг медикам потроїти кількість одужань після інсульту

Нейросеть вже успішно працює у лікарнях Великої Британії.

Медичні установи Великої Британії почали використовувати штучний інтелект під час діагностики інсульту. Як повідомляє уряд країни, це удосконалення вже дозволило отримати десяткам тисяч пацієнтів по всій країні швидке лікування, а також утричі збільшити кількість одужань.

Перші результати випробувань технології штучного інтелекту показали, що вона може скоротити час між зверненням до лікарні та початком лікування інсульту на понад 60 хвилин. А це дозволяє потроїти кількість пацієнтів, які переносять інсульт та одужують без інвалідності або з незначною інвалідністю. Число таких випадків зростає з 16 до 48%.

Читайте також: Штучний інтелект зміг підтвердити справжність картини Ренуара

«ШІ може перетворити нашу Національну службу охорони здоров'я, ставлячи швидші та точніші діагнози та гарантуючи, що пацієнти зможуть отримати необхідне їм лікування, коли вони його потребують», - заявив міністр охорони здоров'я Великої Британії.

Наголошується, що щороку в Англії інсульт вражає 85 тисяч людей. Рання діагностика захворювання та початок його лікування важливі для повного одужання. Система Brainomix e-Stroke супроводжує діагностику лікарями в режимі реального часу, аналізуючи скани мозку пацієнтів, що дозволяє більшій кількості людей отримати правильне лікування у потрібний час.

Раніше американський бізнесмен, колишній глава компанії Google Ерік Шмідт, закликав до забезпечення контролю над штучним інтелектом. Він також заявив, що розробка таких технологій може призвести до зростання напруженості у світі, порівнявши ситуацію з часами Холодної війни.