На 80-му році життя помер всесвітньо відомий вчений, астроном Клим Чурюмов.
Клим Іванович Чурюмов є першовідкривачем комети Чурюмова-Герасименко в 1969 році і комети Чурюмова-Солодовникова. Він очолював Київський планетарій, був президентом Української спільноти любителів астрономії.
Чурюмов був членом-кореспондентом Національної академії наук України, дійсним членом Нью-Йоркської академії наук. Комети Чурюмова-Герасименко стала об'єктом масштабних досліджень, проведених Європейським космічним агентством.
Клим Чурюмов народився 19 лютого 1937 року в Миколаєві. У 1949 році родина Чурюмова переїхала в Київ. Після сьомого класу він поступив в Київський залізничний технікум, після - вступив на фізичний факультет Київського державного університету ім. Т. Р. Шевченка (спеціальність "фізика-астрономія"). В 1960 році після його закінчення був направлений на полярну геофізичну станцію в бухті Тіксі Якутської АРСР. Там він досліджував полярні сяйва, земні струми і іоносферу.
У 1962 році почав працювати на завод "Арсенал" у Києві, брав участь у розробці астронавігаційної апаратури для космічних ракет та її випробуванні на космодромах Байконур і Плесецьк.
Після закінчення аспірантури Київського державного університету (спеціальність "астрофізика") залишився працювати науковим співробітником на кафедрі астрономії КДУ.