Китай приступив до підготовки до нового етапу освоєння Місяця. За повідомленням Державного управління оборонної науки, техніки і промисловості КНР, в 2018 році на зворотний бік Місяця здійснить посадку космічний апарат chang'e-4. Інформацію про це розповсюдило агентство Сіньхуа.
За словами голови центру місячних досліджень при цьому управлінні Лю Цзиньчжуна, "дальню сторона Місяця не видно з Землі через дію гравітаційних сил, і вона ніколи не освоювалася людьми. Місія chang'e-4 буде першою в історії людства подібною експедицією".
У грудні 2013 року модуль Сhang'e-3 здійснив м'яку посадку на місячну поверхню і досі передає інформацію на Землю. Chang'e-4 буде аналогічним апаратом, але буде здатний нести більше навантаження. В ході його місії передбачається провести роботи з вивчення геологічних структур зворотного боку Місяця.
В подальшому Китай має намір за допомогою апарату chang'e-5 здійснити вихід на місячну орбіту, посадку і повернення модуля на Землю.
У грудні 2015 року Китай запустив супутник для пошуку темної матерії, який уже передав перші дані на Землю. Мета супутника - спостереження за високоенергетичними частинками звичайної речовини і фотонами гамма-випромінювання, які можуть з'являтися в результаті розпаду невловимих частинок темної матерії.