UA / RU
Підтримати ZN.ua

Інопланетяни та тунелі: Ілон Маск розповів про своє бачення майбутнього

Бізнесмен вважає, що ми можемо знайти сліди інопланетних цивілізацій, які існували мільйони років.

Засновник компаній Tesla та SpaceX, а з недавніх часів і власник Twitter Ілон Маск виступив по відеозв'язку на саміті G20 і поділився своїм баченням майбутнього. На думку бізнесмена, у ньому на нас чекають підземні тунелі, зустрічі з інопланетянами та туризм за допомогою ракет, повідомляє Economic Times.

«Можливо ми знайдемо інопланетні цивілізації або відкриємо цивілізації, які існували мільйони років тому. Я думаю, що буде неймовірно цікаво вирушити туди та дослідити галактику», - заявив Маск.

Він також поміркував на тему того, що підземні тунелі є кращим варіантом вирішення проблеми пробок, ніж літаючі машини. Останні, на думку Маска, можуть погано позначитися на конфіденційності, не кажучи вже про те, що можуть "впасти на голову".

Читайте також: Ілон Маск пообіцяв продовжувати обслуговування Starlink в Україні — Резніков

"Електромобілі та тунелі - це абсолютна відповідь на найгірші можливі пробки в будь-якому місті, тому що ви можете пройти стільки шарів углиб, скільки захочете, поки проблема не буде усунена", - сказав він.

Маск також розповів про те, що хотів би побудувати майданчики для запуску ракет по всьому світу, які допоможуть людям досягти іншої сторони світу на швидкості, яка в 20 разів перевищує швидкість звуку. На його думку, здатність подорожувати до будь-якої точки Землі менш, ніж за годину, має допомогти «відкрити весь світ».

Бізнесмен розмовляв з присутніми на саміті, повністю занурившись у темряву. Він зізнався, що за три хвилини до дзвінка у його районі відключили світло. Маск не зміг стримати веселощів, викликаних тим фактом, що, незважаючи на роздуми про майбутнє з космічними подорожами, навіть він не може вплинути на примхи планети.

Нагадаємо, на початку жовтня Маск відзначився серією проросійських твітів. Бізнесмен запропонував «мирний план» припинення російсько-української війни, який передбачає втрату Україною Криму, проведення нових «референдумів» на півдні та сході країни та нейтралітет Києва. Він також запустив опитування, пропонуючи передплатникам відповісти, чи вони підтримують план. У Білому домі Маску нагадали про принцип «нічого про Україну без України»