Пошуковий гігант Google присвятив дудл 30-річчя Всесвітньої павутини. зазначають створили дадлі, саме в цей день 30 років тому Тімоті Бернс-Лі, на той момент 33-річний програмний інженер, сформулював ідею Всесвітньої мережі.
Він представив ідею своєму начальнику під назвою "Інформаційний менеджмент: Пропозиція". Розробник запропонував створити "велику гіпертекстову базу даних з друкованими посиланнями", яку він називав Mesh. Бернс-Лі хотів допомогти своїм колегам в CERN обмінюватися інформацією між декількома комп'ютерами. Начальник Бернса-Лі відповів на неї "Невизначено, але вражаюче".
За 1989-1991 роки Бернс-Лі створив стандарти протоколу передачі гіпертексту (Hypertext Transfer Protocol, HTTP) та універсальну мову розмітки (Hypertext Markup Language-HTML). А потім запустив перший у світі веб-сервер. Назва "Всесвітня павутина" з'явилося тільки у 1990 році, так називався розроблений Бернсом-веб-браузер.
На даний момент у Всесвітній павутині працює близько двох мільярдів сайтів, мережа використовується для обміну листами, виконання домашньої роботи або для ігор.
Люди проводять в Інтернеті третину життя. Про це у своїй статті для DT.UA пише Георгій Почепцов. На його думку, технологічно світ стрімко йде вперед, людина вже не встигає за цією швидкістю.
Детальніше про руйнівний вплив комунікацій читайте у статті Георгія Почепцова "Управляючи комунікацією, ми водночас управляємо світом" у тижневику "Дзеркало тижня. Україна".