UA / RU
Підтримати ZN.ua

Електронні таблетки позбавлять користувачів від необхідності вводити паролі

Компанія Motorola вирішила позбавити користувачів від стомливої процедури введення паролів за допомогою вживання щоденної "ідентифікаційної пігулки", яка буде генерувати сигнал на пристрій, до якого потрібно підключитися.

Компанія Motorola придумала нову технологію, яка позбавить користувачів від проходження дратівливого процесу реєстрації з введенням логіну, паролю, адресуи електронної пошти та телефону, а іноді й секретного питання і відповіді на нього.

"Процес реєстрації дуже стомлюючий. У більшості людей в телефоні достатньо інформації, що засвідчує особистість, але паролі все одно доводиться вводити заново. Комп'ютерні новинки з'являються систематично протягом останніх 40 років, але паролі ми вводимо тим самим чином, що і десятиліття назад", - заявила виконавчий директор компанії Motorola Реджина Дуган.

В якості вирішення цієї проблеми Дуган представила нові "ідентифікаційні таблетки", що активуються в шлунку.

Таблетка містить електронний чіп, який може вмикатися і вимикатися, генеруючи 18-бітний сигнал, подібно до електрокардіограми. Оскільки людське тіло є прекрасним провідником електрики, ідентифікацію можна вмикати і вимикати дотиком до смартфону, ноутбука або ж автомобіля. Такий чіп можна порівняти з магнітним пропуском, який використовують багато офісних працівників для входу в будівлю.

Електронні пігулки були схвалені Управлінням США з контролю якості харчових продуктів і лікарських засобів (FDA), а компанія Proteus Digital Health вже адаптувала технологію для медичного застосування, наприклад, для контролю своєчасного прийому ліків.

Звичайно ж, такий підхід передбачає щоденний пероральний прийом "ідентифікаційної таблетки", тому виникає питання, чи користувачам зручно приймати такі таблетки щоранку.

Для тих, хто відмовляється ковтати зайві таблетки заради полегшення проходження реєстрації, існує інший варіант - електронні татуювання. Спочатку вони були розроблені для діагностики здоров'я і стеження за активністю мозку, але Дуган і її колега придумали їм нове застосування. Татуювання, оснащене всілякими сенсорами і антенами, буде працювати як штрих-код, розпізнаючи смартфон господаря. !zn

Читайте також:

Google відмовиться від паролів на користь електронних ключів

Складено новий Топ-25 найпопулярніших паролів в інтернеті

Intel вигадала, як позбавити світ від введення паролів